Ziņas

„Spilvas” produkcija nopērkama jau vairāk nekā 100 veikalos Kazahstānā

31.05.2011

Šogad Spilva ir uzsākusi savas ražotās produkcijas eksportu uz Kazahstānu, kur maija beigās Spilvas produkcija ir nopērkama jau vairāk nekā 100 veikalos. Pirmais Spilvas produkcijas sūtījums uz Kazahstānu sastāvēja no 27 000 produkcijas vienību.

„Pašreiz Spilvas ražojumi ir nopērkami  vairāk nekā 100 veikalos Almati; kā nozīmīgākie un populārākie noteikti jāmin veikalu tīkli – Green, Dastarhan, Bekker, Keremet. Ar katru dienu vidēji par 2 – 3 palielinās to veikalu skaits, kuros Kazahstānā kļūst pieejama Spilvas produkcija. 26. maijā pirmā krava tika nosūtīta uz Astanu, kur jau šonedēļ mazumtirdzniecības ķēdes Bahus 10 veikalos būs nopērkami Spilvas ražojumi plašā sortimentā. Šonedēļ Spilvas produkcija tiks piegādāta arī uz Green ķēdes veikaliem Astanā. Turklāt ir panākta vienošanās arī ar Kazahstānas lielāko veikalu tīklu Ramstore, uz kuru piegādes paredzētas jūnija sākumā," par Spilvas produkcijas distribūciju Kazahstānā stāsta Kristīna Šmatoka, Spilvas eksporta koordinatore.

Kazahstānā populārākie Spilvas produkti ir dresingi – „Citronu mērce", „Asia Chilli mērce", „Asia Thai mērce", „Salātu mērce",  kā arī tomātu mērces, saldās mērces un sīrupi.

„Kazahstānas tirgus pēc savas būtības ir līdzīgs Krievijas, kā arī citu postpadomju valstu tirgiem – līdzīgas prasības attiecībā uz kvalitāti, garšas parametriem. Kazahstānas tirgus nianse ir tāda, ka vairāk tiek lietoti gaļas ēdieni, it īpaši jēra gaļa. Kvalitatīvas Rietumu produkcijas īpatsvars Kazahstānā ir ļoti mazs, jo jāņem verā attālinātība no Eiropas Savienības, un tā rezultātā bieži vien Kazahstānā tiek tirgoti zemas kvalitātes produkti, kas nāk no rietumiem, turklāt – par neatbilstoši augstu cenu. Spilvas priekšrocība Kazahstānā ir tāda, ka piedāvājam produktus ar tradicionālām garšas prasībām, par samērīgu cenu un teicamā kvalitātē, kas Kazahstānā ir daudz pieņemamāk nekā tīri rietumnieciski produkti," Kazahstānas tirgus specifiku skaidro Dana Erciņa, Spilvas mārketinga direktore.

Spilva catalogue

Contacts

Zvaigžņu iela 1, Spilve
Babītes pag., LV-2101

Tālr.: +371 67063000
Fax: +371 67063005

Tālr. pasūtījumiem:
+371 67063011; +371 67063015

Spilvas veikals: +371 29167952

Visi kontakti 
coloring.cool