Ziņas

Spilva svin loģistikas centra spāru svētkus

04.02.2009

Šodien Spilva svin jaunā loģistikas centra spāru svētkus, jo ir pabeigts celtniecības “0” cikls un norit 1. un 2. kārtas būvdarbi. Loģistikas centra kopējā platība būs vairāk nekā 6000 kvadrātmetru, no kuriem 4000 kvadrātmetru paredzēti noliktavām; centra izbūvē tiek ieguldīti aptuveni 2,5 miljoni latu, lai radītu produktivitātes celšanai atbilstošus, mūsdienīgus darba apstākļus. Pilnīga centra būvdarbu pabeigšana paredzēta šī gada pirmajā pusē.

Loģistikas centrā iecerēts optimāls telpu un darba zonu izvietojums, proti, vispirms rūpīgi tika izplānota darba procesa plūsma, iezīmētas noteiktas darba zonas, kurām apkārt tiek apbūvētas sienas.

Tāpat jaunuzbūvētajā objektā, kas tiks savienots ar pašreizējo gatavās produkcijas noliktavu, atradīsies 700 kvadrātmetrus liela aukstumkamera ar modernu aukstumapgādes sistēmu, plašām komplektēšanas zonām, astoņām uzkraušanas rampām lielgabarīta kravas mašīnām un elektronisko uzskaites sistēmu atvieglotai un ātrākai produkcijas šķirošanai, iekraušanai un nogādei līdz klientiem. Mazgabarīta kravas pārvadājumu transportam plānots iekārtot speciālu laukums ar nojumi, lai pat laika apstākļi nebūtu šķērslis operatīvai un plānveidīgai kravu iekraušanai.

Jauna loģistikas centra būvniecības iemesls ir ne tikai pašreizējo noliktavas telpu nepietiekamā ietilpība sezonas produkcijas uzglabāšanai un papildu noliktavu īres izmaksas, bet arī nākotnes plāni papildināt Spilvas produktu klāstu ar jaunām produktu kategorijām, kurām laikus jāparedz uzglabāšanas vieta.

Noliktavas un loģistikas darbā iesaistīto darbinieku ērtībai un labsajūtai loģistikas centrā ieplānots ne tikai plašs sanitāro telpu, dušu un garderobju komplekss, bet arī atpūtas telpa. Turklāt visu uzlabojumu un darba procesu pilnveidošanas rezultātā noliktavas darbiniekiem būs iespēja strādāt vienā maiņā, kaut gan piegādes klientiem nodrošinās 24 stundu laikā.

Vairāk lasīt presē:

Spilvas katalogs

Kontakti

Zvaigžņu iela 1, Spilve
Babītes pag., LV-2101

Tālr.: +371 67063000
Fax: +371 67063005

Tālr. pasūtījumiem:
+371 67063011; +371 67063015

Spilvas veikals: +371 29167952

Visi kontakti