fbpx
Ziņas

“Spilva” paplašina eksportu uz Krieviju

14.10.2009

Ēdienu un ēdiena piedevu ražotājuzņēmums „Spilva" noslēdza sadarbības līgumu ar Krievijas tirdzniecības uzņēmumu „Russkij Brend". Līgums paredz „Spilvas" produkcijas izplatīšanu lielākajā Krievijas mazumtirdzniecības ķēdē „Retail Group X5", kā arī „Magņit" veikalos. Saskaņā ar vienošanos „Russkij Brend" no „Spilvas" saņem Latvijā ražotus dresingus, tomātu mērces, ābolu biezeņus, saldās mērces un sīrupus.

Iniciatīva par sadarbību nāca no Krievijas partnera „Russkij Brend" puses. Eksportam izvēlēti produkti, balstoties uz „Spilvas" eskporta pieredzi sadarbībā ar citiem Krievijas partneriem, un starp eksportam izvēlētajiem produktiem ir Krievijā pieprasītākie „Spilvas" produkti – dresingi, ābolu biezeņi un sīrupi.

„Ar „Spilvas" un „Russkij Brend" noslēgto līgumu „Spilvas" eksporta apjomi uz Krieviju pieaug. Taču minēt precīzas prognozes ir pāragri, jo jāņem vērā produkcijas cenas konkurētspēja un arī birokrātiskie šķēršļi. Jāatzīst, ka eksports Krievijas virzienā saistās ar diezgan lielu birokrātijas apjomu, kas lielā mērā apgrūtina konkurētspēju un arī ir ļoti laikietilpīgi," skaidro „Spilvas" tirdzniecības un mārketinga direktore Dana Erciņa.

„Spilvas" ilgtermiņa mērķis attiecībā uz eksportu Krievijā ir attīstīt sadarbību ar abiem pašreizējiem „Spilvas" produkcijas distributoriem un, neskatoties uz nelīdzvērtīgo konkurētspēju Krievijas tirgū, eksportēt uz Krieviju jaunus produktus un palielināt pārdošanas apjomus Krievijā.

Spilvas katalogs

Kontakti

Zvaigžņu iela 1, Spilve
Babītes pag., LV-2101

Tālr.: +371 67063000
Fax: +371 67063005

Tālr. pasūtījumiem:
+371 67063011; +371 67063015

Spilvas veikals: +371 29167952

Visi kontakti 
coloring.cool