Ziņas

„Spilva” iegādājas tēju, garšvielu un pārtikas piedevu ražotāju „Latplanta”

21.07.2009

„Spilva" 15. jūlijā noslēdza darījumu, ar kuru Siguldas novadā bāzēts tēju, garšvielu un pārtikas piedevu ražotājuzņēmums a/s „Latplanta" ir nonācis SIA „Spilva" īpašumā. „Spilva" sadarbībā ar „Latplanta" plāno paplašināt produkcijas klāstu un atrast sinerģiju abu uzņēmumu kopīgā darba organizēšanā – izejvielu un pakalpojumu iepirkumos, ražošanā, loģistikā un pārdošanā.

Lēmums par „Latplanta" uzņēmuma un zīmola iegādi „Spilvā" pieņemts saskaņā ar „Spilvas" stratēģiskās attīstības plānu. „Uzņēmums „Latplanta" Latvijā strādā kopš 1991. gada un tā zīmols ir iekarojis Latvijas tirgū spēcīgu atpazīstamību. Tāpēc „Spilva" plāno saglabāt „Latplanta" zīmolu," skaidro „Spilvas" Tirdzniecības un mārketinga direktore Dana Erciņa.

Līdz ar īpašnieku maiņu, mainās „Latplanta" vadība, par uzņēmuma vadītāju kļūstot Lolitai Bemhenai, SIA „Spilva" valdes loceklei. Savukārt, uzņēmuma „Latplanta" darbiniekiem tiek piedāvāts darbs SIA „Spilva" struktūrā.

„Tuvākā gada laikā plānojam nostiprināt un palielināt „Latplanta" zīmola atpazīstamību tirgū, kā arī uzlabot „Latplanta" produkcijas distribūciju un pieejamību visā Latvijā. Pēc uzņēmuma „Latplanta" iegādes uzsākām veidot sinerģiju abu uzņēmumu kopīgā darba organizēšanā – izejvielu un pakalpojumu iepirkumos, ražošanā, loģistikā un pārdošanā," informē Dana Erciņa.

Ēdienu un ēdiena piedevu ražotājuzņēmums „Spilva" ir viens no vadošajiem augļu un dārzeņu pārstrādes uzņēmumiem Baltijā, kas savu produkciju realizē arī eksporta tirgos gan rietumos, gan austrumos. Latvijas tirgū 2008. gadā ir pārdoti 86% „Spilvas" saražotās produkcijas, bet 14% produkcijas eksportēts. Lielākais eksporta apjoms sasniedza kaimiņvalstis: Krieviju (6% no kopējā produkcijas apjoma); Igauniju (3%); Lietuvu (3%). Uzņēmuma sortimentā ietilpst desmit ēdienu un ēdiena piedevu kategorijas – tomātu mērces un kečupi; majonēzes; dresingi; konservēti dārzeņi; ievārījumi un deserti; mārrutki un sinepes; zupas un otrie ēdieni; dzērieni; tējas; garšvielas.

Spilva catalogue

Contacts

Zvaigžņu iela 1, Spilve
Babītes pag., LV-2101

Tālr.: +371 67063000
Fax: +371 67063005

Tālr. pasūtījumiem:
+371 67063011; +371 67063015

Spilvas veikals: +371 29167952

Visi kontakti 
coloring.cool