Ziņas

“Spilva” aicina kļūt LIELIEM un atbalstīt Bērnu slimnīcu!

22.10.2009

Spilva", kura pievienojusies kustībai Lielie Bērnu slimnīcai", aicina arī citus Latvijas uzņēmējus un visus līdzcilvēkus, kuriem ir iespēja, kļūt par LIELIEM atbalstīt Bērnu Klīnisko Universitātes slimnīcu ar darbiem vai ziedojumiem, kļūstot par iniciatīvas dalībnieku. Jau šosestdien, 24. oktobrī pulksten 11:00 LIELIE ir aicināti piedalīties jau otrajā LIELO RUDENS TALKĀ Bērnu slimnīcas uzkopšanai un labiekārtošanai.

24. oktobra LIELO RUDENS TALKAS  ietvaros ir paredzēts nogrābt bagātīgi sabirušās koku lapas, palīdzēt slimnīcas dārzniecei rudens dārza darbos un turpināt bērnu laukuma labiekārtošanu. Tāpat visi grafiti, gleznošanas, zīmēšanas meistari un entuziasti aicināti apgleznot nākamo betona sētas posmu.

LIELO RUDENS TALKĀ darbiņš atradīsies ikvienam – gan lielam, gan mazam! Talkas organizatori būtu ļoti pateicīgi, ja talcinieki līdzi paņemtu savu grābekli, lāpstu vai otu – visu, kas būtu noderīgs darba procesā. Tāpat organizatori aicina talciniekus pieteikties iepriekš, sūtot ziņu uz talka@lielie.lv.

„No dalības LIELO talkā Bērnu slimnīcas sakopšanai esam guvuši lielu gandarījumu un emocijas, kuras iespējams gūt tikai dodot un darot ko gaišu. Iesakām visiem pamēģināt kļūt par LIELIEM!" aicina Spilvas pārstāve Dana Erciņa.

LIELIE – „Lielie bērnu slimnīcai" ir internetā radusies nekomerciāla atsaucīgu cilvēku kustība, kuras mērķis ir palīdzēt Bērnu Klīniskajai Universitātes slimnīcai, tās mazajiem pacientiem un viņu vecākiem. Bērnu slimnīcai ir svarīgs ikviena atbalsts – gan piedaloties talkā, gan ziedojot naudu vai praktiskas, slimnīcai nepieciešamas lietas. Jaunumiem par LIELO aktivitātēm sekojiet līdzi http://www.lielie.lv/

Spilvas katalogs

Kontakti

Zvaigžņu iela 1, Spilve
Babītes pag., LV-2101

Tālr.: +371 67063000
Fax: +371 67063005

Tālr. pasūtījumiem:
+371 67063011; +371 67063015

Spilvas veikals: +371 29167952

Visi kontakti 
coloring.cool