„Spilvas” produktu klāstā – kečupi bez cietes

Kopš šī gada marta Spilvas kečupos tiek palielināts tomātu biezeņa daudzums līdz pat 60-80% no produkta sastāva, padarot to augstvērtīgāku. Būtisku receptūras uzlabojumu un jaunu produktu izstrādes rezultātā seši dažādi Spilvas kečupi turpmāk ir pieejami bez cietes sastāvā. Jaunā produktu līnija ar augstvērtīgāku produkta sastāvu ir atpazīstama pēc jaunā pudeļu dizaina. Visi Spilvas kečupi tiek ražoti bez konservantiem.

„Ņemot vērā cilvēku pieprasījumu, esam veikuši būtiskus receptūras uzlabojumus, palielinot tomātu biezeņa apjomu kečupa sastāvā. Tas padara produktu ievērojami augstvērtīgāku. Sastāva uzlabojums ļauj lielākajā daļā jauno kečupu receptūru pilnībā atteikties no cietes. Šajos Spilvas kečupos tā tiek aizstāta ar vēl augstāku tomātu saturu,” informē Orkla Foods Latvija mārketinga direktore Dana Erciņa-Užāne.

Mainītajās kečupu receptūrās līdz šim tomātu biezenis veidoja 47-62% no produkta sastāva. Saskaņā ar jaunajām receptūrām, tomātu biezeņa apjoms šajos kečupos ir attiecīgi 60-80%, atkarībā no konkrētā produkta veida.

Vairāku gadu garumā zīmola Spilva dažādās produktu kategorijās tiek īstenota programma, kas vērsta uz produktu sastāva uzlabojumiem. Tā, piemēram, pēdējo gadu gaitā īstenoti vairāki jauninājumi, kas ļāvuši atteikties no konservantiem visos Spilvas kečupos un tomātu mērcēs, kā arī citos produktos, būtiski palielinot Spilvas produkcijas klāstu, kas tiek ražots bez konservantiem.

„Stereotips, kas kečupu iekļauj neveselīgo produktu kategorijā, ļoti strauji noveco. Esam daudz strādājuši pie tā, lai padarītu kečupu sastāvu augstvērtīgāku, un esam priecīgi, ka varam piedāvāt Spilvas kečupus cilvēkiem, kuriem prasības attiecībā uz produkta sastāvu ir visaugstākās,” tā Dana Erciņa-Užāne.

Spilvas katalogs

Kontakti

Zvaigžņu iela 1, Spilve
Babītes pag., LV-2101

Tālr.: +371 67063000
Fax: +371 67063005

Tālr. pasūtījumiem:
+371 67063011; +371 67063015

Spilvas veikals: +371 29167952

Visi kontakti