„Spilvas” dresingi uzvar starptautiskajā iepakojuma konkursā „WorldStar”

Pasaules lielākā profesionālā iepakojuma konkursa WorldStar for Packaging pārtikas kategorijā augstāko novērtējumu saņēma Spilvas dresingu iepakojums, kas izstrādāts sadarbībā ar fleksiblo iepakojumu ražotāju IMMER Group un dizaina biroju DPJN.

“Augstais novērtējums ir pagodinājums un atzinība ieguldītajam darbam, ko esam paveikuši sadarbībā ar IMMER Group un DPJN. Iepakojuma izstrādē nav nebūtisku lietu, tieši pretēji – katra detaļa un nianse ir svarīga. Izstrādājot Spilvas mērču iepakojumu – stāvpakas, tika domāts gan par pievilcīgu dizainu, gan lietošanas ērtumu un parocīgumu, gan arī par saprātīgu produkta un iepakojuma patēriņu. Ir piedomāts par to, lai produkts kopā ar iepakojumu būtu iespējami vieglāks, aizņemtu mazāk vietas, turklāt stāvpakas ļauj izlietot produktu pilnībā. Savukārt, lai nodrošinātu produkta svaigumu, ir izstrādāts daudzslāņu iepakojuma materiāls un skrūvējamais korķis, kas pasargā no gaismas un gaisa piekļuves. Esam parūpējušies par visām šīm niansēm, kas iesākumā var šķist nepamanāmas, tādēļ lepojamies par kopīgi paveikto darbu un tā novērtējumu,teic  uzņēmuma Orkla Foods Latvija vadītāja Lolita Bemhena.

Pasaulē lielākais profesionālais iepakojuma konkurss WorldStar tiek rīkots kopš 1970. gada, un uzvara tajā tiek vērtēta kā ievērojams sasniegums nozarē. Ik gadu konkurence pieaug – šogad konkursā piedalījās 318 darbi no 38 valstīm. Uzvarētājus nosaka starptautiska žūrija – eksperti no Pasaules Iepakojuma organizācijas valdes, nacionālajām un reģionālajām iepakojuma organizācijām.

Informācija sagatavota sadarbībā ar IMMER Group. 

Spilvas katalogs

Kontakti

Zvaigžņu iela 1, Spilve
Babītes pag., LV-2101

Tālr.: +371 67063000
Fax: +371 67063005

Tālr. pasūtījumiem:
+371 67063011; +371 67063015

Visi kontakti