Gatavie ēdieni

Tomātu minestrone 380g

Tomātu minestrone ir pagatavota pēc Itālijā iecienītas receptes. Klasiski itāļi minestroni gatavo no pastas un sezonas dārzeņiem. Šajā receptē ir izmantoti neliela izmēra, plakanas augstvērtīgas un kvalitatīvas nūdeles, kuri šai dārzeņu zupai piedod sātu. Dārzeņu klātbūtne šajā zupā ir bagātīga: daudz zaļo zirnīšu un akurātos stienīšos sagriezti burkāni, pa kādai sarkanajai pupai, sarkanās paprikas gabaliņi, smalcināti lociņi, puravi, ķiploks un selerijas un itāļu virtuvei raksturīgās garšvielas. Sātīga un dabīgi aromātiska sarkanā (tomātu) zupa ar kūpinātu bekonu, bagāta olbaltumvielām, jo satur pāršaugus.

Gardi ēdieni ikdienā aizņemtiem cilvēkiem un visiem, kuri vēlas baudīt kvalitatīvu maltīti, netērējot laiku virtuvē, veikalā vai kafejnīcā! Ēdiena uzsildīšana mikroviļņu krāsnī (ar visu trauciņu bez folijas) aizņems tikai 2 minūtes! Gatavās maltītes neatvērtā veidā var uzglabāt istabas temperatūrā, kas ir būtiska priekšrocība produktus uzglabājot un pārvadājot.

Der zināt:

  • šefpavāra radīta recepte;
  • šefpavāru radītas gatavās maltītes;
  • gatavota no kvalitatīviem, dabīgiem produktiem;
  • bez krāsvielām, garšas pastiprinātājiem;
  • nesatur glutēnu/lipekli;
  • bez pievienotiem konservantiem;
  • neto svars 380g – sātīga porcija pieaugušajiem.

Lietošana: gatavais ēdiens, kuru pirms lietošanas ieteicams uzsildīt. Noņem vāciņu un tad alumīnja pārklājumu. Uzliec vāciņu atpakaļ uz trauka. Sildi ēdienu mikroviļņu krāsnī ar vāciņu režīmā 750 W 2-3 minūtes. Pirms servēšanas samaisi. Ēdiens lietojams tieši no trauciņa. Ņemt vērā, ka dažādas mikroviļņu krāsnis var atšķirties un režīms jāmaina, lai iegūtu optimālo ēdiena siltumu. Cepeškrāsnī uzsildīt bez iepakojuma 1600C 10 minūtes.

Sastāvdaļas: ūdens, burkāni 11,4%, tomātu pasta 6%, puravi, zaļie zirnīši, šampinjoni 5%, sarkanās pupiņas, paprika, selerijas, kūpināts bekons 2,5% (95% cūkgaļa, ūdens, sāls), nūdeles (satur kviešu miltus un olas), cukurs, sāls, rīsu ciete, rapšu eļļa, ķiploki, garšvielas.

Produkts fasēts 410 ml tilpuma plastmasas trauciņos, kas piemēroti ievietošanai mikroviļņu krāsnī. Uzglabāšanas termiņš neatvērtā veidā istabas temperatūrā (+2…+20 °C) – 12 mēneši. Pēc atvēršanas uzglabāt ledusskapī un izlietot 2 dienu laikā!

Spilvas katalogs

Kontakti

Zvaigžņu iela 1, Spilve
Babītes pag., LV-2101

Tālr.: +371 67063000
Fax: +371 67063005

Tālr. pasūtījumiem:
+371 67063011; +371 67063015

Spilvas veikals: +371 29167952

Visi kontakti